Dom

MANIFESTU

Ze snu świętego Jana Bosko:

Znalazłem mnie, tajemniczo, na plaży morza, nad odosobnioną skałą. Na wodach widziałem niezliczoną ilość statków zamówionych przez bitwę, uzbrojonych w armaty, załadowanych karabinami, wszelkiego rodzaju bronią, materiałami zapalających, a nawet książkami. Wszyscy walczyli przeciwko znacznie większemu, wyższemu statkowi, próbując zestrzelić go lub podpalić. Ten majestatyczny statek, wyposażony we wszystko, był eskortowany przez wiele statków kosmicznych, które z niego otrzymały sygnały dowodzenia, aby bronić się przed wrogami. Wzburzone morza i wiatr wydawały się faworyzować wrogów. Na przestrzeni morza stały dwie solidne kolumny, bardzo wysokie, niedaleko siebie; nad jednym stał pomnik Niepokalanej Dziewicy, u którego stóp napisano: “Auxilium Christianorum” (Pomoc chrześcijan); z drugiej strony, która była znacznie wyższa i większa, stał Gospodarz wielkości proporcjonalny do kolumny, z tymi słowami: “Salus Credentium” (Zdrowie wierzących)....Dołączyć
do modlitewnej milicji

WYEKSPOŁAJ CHRZEŚCIJAŃSTWA!

ZAREZERWUJ
Godzina Gwardii i Adoracji w Najświętszym Sakramencie

Prenota ora!

Jeśli masz jakieś inne pytania dotyczące uczestnictwa w naszej firmie, odwiedź naszą stronę FAQ:

Lub skontaktuj się z nami pod naszym adresem e-mail: info@exsurgechristianitas.orgNajnowsze artykuły:


Polu nam się podobało:


Polecane wydarzenia

Homilia he kardynał Leo Burke
na Wielkim Wielkim Resecie


Aktualności organizacyjne

Rezerwacje:
PROSIMY O DALSZE REZERWACJE GODZIN OGLĄDANIA I ODDAWANIA CZCI. NASZYM CELEM JEST, ABY ZAWSZE MIEĆ DWA TYGODNIE POKRYCIA W KALENDARZU.

Dziękujemy za udział,
Zdrowaś Maryjo!


Kolejne cele:

Pracujemy na wielu frontach, które doskonale zdają sobie sprawę z ogromu tego, co należy zrobić. W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy jak najszybciej wdrożyć:

TWORZENIE GRUPY ZEATORÓW / ZELOTÓW

Wkrótce rozpocznie się kampania mająca na celu utworzenie grupy gorliwych mężczyzn i kobiet lub tych, którzy chcą nam pomóc i są entuzjastycznie nastawieni do pracy nad reklamą sieci Exsurge we Włoszech i za granicą.