Jak ukończyć biuro living lamp

Sieć adoracji

Celem, do który chcemy dążyć w czasie, jest stworzenie jak najszerszej sieci wiecznych punktów adoracji. Oznacza to, że w przypadku parafii, w których Adoracja trwa w sposób ciągły (przynajmniej w ciągu dnia). Biorąc pod uwagę ograniczone dostępne zasoby i obecne trudności ze znalezieniem kościołów i księży parafialnych, rozpoczniemy projekt poprzez stworzenie sieci Adoracji “przeniesionej” na terytorium.

Sieć zostanie utworzona, jak to już robimy na Godzinę Zegarka, i jak to już się dzieje, poprzez rezerwację godzin Adoracji, różnych ludzi znajdujących się na terytorium. Nie będzie zatem wiecznych punktów kultu na początku, ale początkowo dążymy do utworzenia ciągłej sieci adoracji.

Jak wziąć udział:

  1. Zarezerwuj czas uwielbienia w kalendarzu, tak jak to już robisz dla czasu oglądania:
    Prenota ora!

  2. Znajdź kościół, w którym możesz przeprowadzić godzinę Adoracji, która może być wykonana przed Najświętszym odsłoniętym lub przed Tabernakulum.

Tylko wyjątkowo, w momentach zamknięcia ze względu na stan warunkowy, możliwe jest przeprowadzenie adoracji w domu, idealnie umieszczając się w kierunku najbliższego Tabernakulum lub dostrajając się do sieci za pomocą pewnego kanału wieczystego adoracji.

Jak czcić

“Miłość, tylko miłość musi sugerować sposób godnego powstrzymywania się przed Jezusem sakramentem: oto przypadek, aby powtórzyć z Augustynem: Ama et fac quod vis”.

“Ale aby ożywić ten płomień miłości, trzeba patrzeć na Jezusa żywego i prawdziwego, Jezusa, który nas słucha, który chce przekazać nam swoje myśli, jego smutki, jego łaski, swój raj. Od tego prostego spojrzenia wiary zależy cała łatwość i szczęście kultu. Święty Kurnik z Ars pamiętał dobrego chłopa, który zapytany przed Najświętszym Sakramentem naiwnie odpowiedział: “Patrzę na Niego, a On na mnie patrzy”. Wspaniała ekspresja! adoracja jest spojrzeniem, z którym dusza unicestwia się przed swoim Bogiem i w Nim całkowicie zagubiona”.

Jednak zgodnie z nauczaniem świętych dobrze będzie postępować zgodnie z jakąś metodą, zgodnie z czyimś oddaniem, a także zgodnie ze szczególnymi potrzebami duszy. Zasadnicze akty wizyty to 4 cele Mszy św.:

1. Adoracja

2. Święto Dziękczynienia,

3. Naprawa w szczególności za oburzenie w SS. Eucharystii;

4. Pytanie

W akcie przesłuchania konieczne będzie zapamiętanie modlitwy o intencje eksurge’a, do której można następnie dodać konkretne prośby.

Poniżej dołączamy przewodnik po nabożeństwie eucharystycznym, o wizycie w Najświętszym Sakramencie i odmawianiu Różańca Świętego podczas wizyty: