Prośby o modlitwę

Drodzy bracia i siostry w Chrystusie,
Chwała Jezusowi Chrystusowi, Zdrowaś Maryjo,
Od jakiegoś czasu otrzymujemy zgłoszenia i prośby o modlitwę w konkretne sytuacje i życie osobiste.

W ten sposób pomyśleliśmy, że możemy odpowiedzieć na tę potrzebę, wprowadzając w naszą działalność modlitwę, modlitwę, aby pamiętać o tych intencjach i tych wszystkich, których chcecie postawić u stóp Jezusa i pod męskością Maryi Najświętszej.

W związku z tym stworzyliśmy specjalny adres e-mail:

richiestedipreghiera@exsurgechristianitas.org

Możesz napisać swoje prośby na ten adres; zostaną one opublikowane w jednej codziennej wiadomości na naszym kanale Telegram zapraszając wszystkich członków Exsurge do zapamiętania tych intencji w ciągu dnia w codziennych modlitwach. Można je również wstawić we wstępnych momentach Godzin Gwardii i Adoracji.

WAŻNE: Aby pamiętać o tych intencjach, nie jest absolutnie konieczne, aby zawsze czytać je w szczegółach. Jeśli chcesz, możesz to oczywiście zrobić, ale po prostu wyrazić intencję i przedstawić je wszystkie u stóp Jezusa i Niepokalanej.

Wraz z tymi intencjami wierzymy, że dobrze jest dodać prośbę o ochronę wszystkich dusz Eksurge i błogosławieństwo dla samego projektu, aby mógł on wykonać swoje zadanie zgodnie z wolą Bożą.

Instrukcje te będą bardziej szczegółowo opisane w następnym wydaniu Watch hour Acting Manual jest opracowywany, który będzie zawierał kilka nowości.
Mamy nadzieję, że w ten sposób zrobimy coś pożytecznego i mile widzianego.

WIĘC PODSUMUJMY:
1. Od teraz możesz prosić o modlitwę w konkretnych i osobistych intencjach, pisząc na powyższy adres;

2. Będą one publikowane codziennie w grupie Telegram;

3. Członkowie eksmisja są proszeni o pamięć o tych zamiarach w codziennych modlitwach i na wstępnych etapach Godzin Gwardii i Adoracji.

4. Musisz dodać do tego dodatkową prośbę o błogosławieństwo i ochronę dusz Ekssurge i dla samego projektu.

Jesteśmy oczywiście dostępni w przypadku, gdy potrzebujesz dalszych wyjaśnień.

Pozdrawiam was wszystkich, Zdrowaś Maryjo!
Lo personel di Exsurge Christianitas